MEDIBLANC

STRONG BLACK

PASTA DO ZĘBÓW

Dlaczego pasta do zębów MEDIBLANC STRONG BLACK jest tak wyjątkowa?
STRONG BLACK to czarna pasta do zębów jakości premium, zapewniająca uczucie doskonałej czystości, świeży oddech i naturalną biel zębów. Nie zawiera substancji chemicznych o działaniu wybielającym ani mocnych środków ściernych. Unikatowe połączenie aktywnego węgla i mikronizowanej krzemionki gwarantuje doskonały efekt. Aktywny węgiel skutecznie pochłania zanieczyszczenia szkliwa i likwiduje nieświeży oddech. Kombinacja mentolu, aloesu i ekstraktu ze stewii daje długotrwałe uczucie świeżości w ustach.

 • Aktywny węgiel i mikronizowana krzemionka dentystyczna mają naturalne działanie wybielające
 • Skutecznie czyści nawet trudno dostępne miejsca
 • Delikatnie pielęgnuje jamę ustną dzięki zawartości naturalnych składników
 • Zapewnia uczucie doskonale wyczyszczonych zębów
 • Chroni przed próchnicą i kamieniem nazębnym
 • Działa bakteriobójczo
 • Wzmacnia i chroni szkliwo
 • Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust
 • Gwarantuje długotrwały, świeży oddech
 • Zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej
 

Skuteczność pasty opiera się na jej trójfazowym działaniu:


SZYBKIE USUNĘCIE PŁYTKI NAZĘBNEJ Zwilżanie

Faza 1 – Zwilżanie

Przeciętny czas mycia zębów wynosi kilka minut, więc bardzo ważne jest, by w tak krótkim czasie doszło do szybkiego zwilżenia powierzchni zębów, powstania bogatej piany i równomiernego rozprzestrzenienia się składników aktywnych, które mają za zadanie wiązać resztki jedzenia oraz płytki nazębnej. Dlatego pasta do zębów MEDIBLANC STRONG BLACK zawiera substancje pieniące, które mają niezwykle szybkie właściwości zwilżające, przez co proces czyszczenia jest znacznie bardziej efektywny. Ponadto substancje aktywne rozrastają się, docierając do trudno dostępnych miejsc, do których szczoteczka się nie dostanie. Unikatowy skład pasty MEDIBLANC STRONG BLACK ogranicza rozwój bakterii, eliminując nieświeży oddech.


DOKŁADNE OCZYSZCZENIE, OCHRONA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ Oczyszczenie i pielęgnacja

Faza 2 – Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja

Maksymalna biel zębów osiągana jest dzięki unikatowej mikronizowanej krzemionce dentystycznej. Jej cząsteczki nie mają ostrych krawędzi, a ich wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów, więc podczas wybielania nie dochodzi do ścierania zębów, a cały proces jest bezpieczny dla szkliwa. Zęby stają się więc bielsze, a jednocześnie nie zostają uszkodzone. Ponadto efektywność krzemionki spoczywa w tym, że każda jej cząsteczka wiąże ilość zanieczyszczeń przekraczającą nawet dwukrotnie jej wagę, osiągając maksymalny stopień oczyszczenia. By zwiększyć ochronę i wzmocnić szkliwo, do pasty został dodany fosforan wapnia w mikronizowanej postaci, który zwiększa efektywność akumulowania się składników mineralnych w zębach, czyli przyspiesza proces mineralizacji. W przypadku zwykłych past proces ten trwa nawet 5 minut!


STOPNIOWO UWALNIANY AROMAT DLA DŁUGOTRWAŁEGO UCZUCIA ŚWIEŻOŚCI Efekt świeżości

Faza 3 – Długotrwały efekt świeżości w ustach

W przeciwieństwie do zwykłych past, pasta MEDIBLANC STRONG BLACK zapewnia uczucie świeżości, którym będziesz się cieszyć jeszcze długo po szczotkowaniu. Pasta zawiera bowiem enkapsulaty, dzięki którym opatentowana receptura zawierająca naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową, zostaje uwalniana stopniowo w ciągu całego procesu mycia zębów. Uczucie świeżości pozostaje więc z tobą na dłużej.

Ponadto pasta do zębów MEDIBLANC STRONG BLACK jest niezwykle delikatna i chroni jamę ustną. Nie zawiera słodzików syntetycznych, SLS/SLES, drażniących konserwantów, fluoru, peroksydu ani parabenów. Stosując regularnie pastę do zębów MEDIBLANC STRONG BLACK, osiągniesz maksymalny rezultat w zakresie oczyszczania, wybielania i ochrony zębów, czego nie zapewni ci zwykła pasta do zębów. Ponadto zyskasz poczucie doskonale wyczyszczonych zębów.Profesjonalne pasty do zębów MEDIBLANC nie zawierają:

Co sprawia, że profesjonalne produkty
MEDIBLANC są tak wyjątkowe?

Technologia oparta na trzech fazach!

To technologia oparta na trzech wzajemnie wzmacniających
się fazach, zapewniająca perfekcyjną czystość i ochronę jamy ustnej.

 • Zwilżanie
 • Oczyszczenie i pielęgnacja
 • Efekt świeżości

Skład:

 • Krzemionka mikronizowana – unikatowe cząsteczki o wielkości 10 mikronów, które wiążą zanieczyszczenia ważące nawet dwa razy więcej niż one same. Dzięki temu, że nie mają ostrych krawędzi, są bezpieczne dla szkliwa.
 • Mikronizowany fosforan wapnia – zwiększa efektywność mineralizacji i przyśpiesza ją. Chroni i wzmacnia szkliwo.
 • Opatentowana receptura słodzików naturalnych, mentolu i mięty pieprzowej w postaci enkapsulatów, które uwalniają je stopniowo, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości w ustach po umyciu zębów.

Aqua, Silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Lauryl Glucoside, Sodium Carboxymethylcellulose, Acacia Senegal Gum Extract, Charcoal powder, Menthol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Saccharin, Potassium Sorbate, Stevia Rebaudiana Extract, Citric Acid, Sodium PCA.

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie
profesjonalnej higieny jamy ustnej

Ten ekskluzywny produkt mediblanc kupisz na ...

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk