MEDIBLANC

Sensi-Relief

Pasta do wrażliwych zębów

Dlaczego pasta do zębów MEDIBLANC Sensi-Relief jest tak wyjątkowa?
Nie tylko dlatego, że wyraźnie eliminuje wrażliwość twoich zębów, usuwa z nich wszelkie zanieczyszczenia i zapewnia na długo świeży oddech, ale również dlatego, że łączy w sobie unikatowe procesy oraz składniki, których nie znajdziesz w innych pastach. Dzięki nim poznasz uczucie perfekcyjnie wyczyszczonych zębów. Ponadto pasta jest bardzo bezpieczna dla dziąseł.

 • Wypełnia drobne uszkodzenia szkliwa
 • Regeneruje strukturę komórkową odsłoniętych szyjek zębowych
 • Obniża wrażliwość zębów na ciepłe, zimne i kwaśne bodźce
 • Chroni przed powstawaniem stanów zapalnych
 • Ogranicza powstawanie płytki nazębnej i próchnicy
 • Wzmacnia szkliwo
 • Pozostawia długotrwałe uczucie świeżości w ustach
 

Skuteczność pasty opiera się na jej trójfazowym działaniu:


SZYBKIE USUNĘCIE PŁYTKI NAZĘBNEJ Zwilżanie

Faza 1 – Zwilżanie

Przeciętny czas mycia zębów wynosi kilka minut, więc bardzo ważne jest, by w tak krótkim czasie doszło do szybkiego zwilżenia powierzchni zębów, powstania bogatej piany i równomiernego rozprzestrzenienia się składników aktywnych, które mają za zadanie wiązać resztki jedzenia oraz płytki nazębnej. Dlatego pasta do zębów MEDIBLANC Sensi-Relief zawiera substancje pieniące, które mają niezwykle szybkie właściwości zwilżające, przez co proces czyszczenia jest znacznie bardziej efektywny. Ponadto substancje aktywne rozrastają się, docierając do trudno dostępnych miejsc, do których szczoteczka się nie dostanie. Unikatowy skład pasty MEDIBLANC Sensi-Relief ogranicza rozwój bakterii, eliminując nieświeży oddech.


DOKŁADNE OCZYSZCZENIE, OCHRONA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ Oczyszczenie i pielęgnacja

Faza 2 – Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja

Zwiększona wrażliwość zębów jest ogromnym ograniczeniem, ponieważ powoduje nagły ból. Wrażliwość spowodowana jest odsłonięciem szyjek zębowych, gdyż dziąsło nie zakrywa wrażliwej części zęba oraz w przypadku, gdy dochodzi do uszkodzenia szkliwa. Bazą pasty MEDIBLANC Sensi-Relief jest specjalnie zmodyfikowana alantoina o wyraźnych właściwościach regenerujących. Alantoina to wyjątkowa substancja mająca zdolność do regenerowania i wypełniania drobnych defektów szkliwa, wywołujących wrażliwość zębów. Jednocześnie skutecznie przywraca strukturę komórkową w miejscu odsłonięcia szyjek zębowych i zamyka kanaliki zębowe prowadzące do nerwów i będące główną przyczyną bólu. Działa gojąco i przeciwzapalnie. Unikatowy skład obniża więc wrażliwość na zimne, ciepłe i kwaśne bodźce. Pasta do zębów MEDIBLANC Sensi-Relief zawiera również mikronizowaną krzemionkę dentystyczną. Dzięki temu, że nie ma ona ostrych krawędzi, a jej wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów, nie dochodzi do ścierania zębów i tym samym do zwiększenia stopnia wrażliwości, jak to ma często miejsce w przypadku zwykłych past. Ponadto efektywność krzemionki spoczywa w tym, że każda jej cząsteczka wiąże ilość zanieczyszczeń przekraczającą nawet dwukrotnie jej wagę, osiągając maksymalny stopień oczyszczenia. By zwiększyć ochronę i wzmocnić szkliwo, do pasty został dodany fosforan wapnia w mikronizowanej postaci, który zwiększa efektywność akumulowania się składników mineralnych w zębach, czyli przyspiesza proces mineralizacji. W przypadku zwykłych past proces ten trwa nawet 5 minut!


STOPNIOWO UWALNIANY AROMAT DLA DŁUGOTRWAŁEGO UCZUCIA ŚWIEŻOŚCI Efekt świeżości

Faza 3 – Długotrwały efekt świeżości w ustach

W przeciwieństwie do zwykłych past, pasta MEDIBLANC Sensi-Relief zapewnia uczucie świeżości, którym będziesz się cieszyć jeszcze długo po szczotkowaniu. Pasta zawiera bowiem enkapsulaty, dzięki którym opatentowana receptura zawierająca naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową, zostaje uwalniana stopniowo w ciągu całego procesu mycia zębów. Uczucie świeżości pozostaje więc z tobą na dłużej.

Ponadto pasta do zębów MEDIBLANC Sensi-Relief jest niezwykle delikatna i chroni jamę ustną. Nie zawiera słodzików syntetycznych, SLS/SLES, drażniących konserwantów, fluoru, peroksydu ani parabenów. Stosując regularnie pastę do zębów MEDIBLANC Sensi-Relief, osiągniesz maksymalny rezultat w zakresie oczyszczania, wybielania i ochrony zębów, czego nie zapewni ci zwykła pasta do zębów. Ponadto zyskasz poczucie doskonale wyczyszczonych zębów.Profesjonalne pasty do zębów MEDIBLANC nie zawierają:

Co sprawia, że profesjonalne produkty
MEDIBLANC są tak wyjątkowe?

Technologia oparta na trzech fazach!

To technologia oparta na trzech wzajemnie wzmacniających
się fazach, zapewniająca perfekcyjną czystość i ochronę jamy ustnej.

 • Zwilżanie
 • Oczyszczenie i pielęgnacja
 • Efekt świeżości

Skład:

 • Modyfikowana alantoina – wypełnia drobne uszkodzenia szkliwa. Redukuje wrażliwość zębów. Chroni przed stanami zapalnymi.
 • Krzemionka mikronizowana – unikatowe cząsteczki o wielkości 10 mikronów, które wiążą zanieczyszczenia ważące nawet dwa razy więcej niż one same. Dzięki temu, że nie mają ostrych krawędzi, są bezpieczne dla szkliwa.

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Sodium Sarcosinate, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Aroma, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium PCA

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie
profesjonalnej higieny jamy ustnej

Ten ekskluzywny produkt mediblanc kupisz na ...

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk