MEDIBLANC

Healthy gums

Pasta do zębów chroniąca dziąsła

Dlaczego pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums jest tak wyjątkowa?
Nie tylko dlatego, że chroni zęby przed paradontozą, usunie z nich wszelkie zanieczyszczenia i zapewni na długo świeży oddech, ale również dlatego, że łączy w sobie unikatowe procesy oraz składniki, których nie znajdziesz w innych pastach. Dzięki nim poznasz uczucie perfekcyjnie wyczyszczonych zębów. Ponadto pasta jest bardzo bezpieczna dla dziąseł.

 • Chroni zęby przed paradontozą
 • Ogranicza powstawanie stanów zapalnych i obrzęków
 • Ściąga dziąsła
 • Ogranicza krwawienie dziąseł
 • Eliminuje nieświeży oddech
 • Pozostawia długotrwałe uczucie świeżości w ustach
 • Jest bezpieczna dla jamy ustnej dzięki składowi opartemu o naturalne składniki
 

Skuteczność pasty opiera się na jej trójfazowym działaniu:


SZYBKIE USUNĘCIE PŁYTKI NAZĘBNEJ Zwilżanie

Faza 1 – Zwilżanie

Przeciętny czas mycia zębów wynosi kilka minut, więc bardzo ważne jest, by w tak krótkim czasie doszło do szybkiego zwilżenia powierzchni zębów, powstania bogatej piany i równomiernego rozprzestrzenienia się składników aktywnych, które mają za zadanie wiązać resztki jedzenia oraz płytki nazębnej. Dlatego pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums zawiera substancje pieniące, które mają niezwykle szybkie właściwości zwilżające, przez co proces czyszczenia jest znacznie bardziej efektywny. Ponadto substancje aktywne rozrastają się, docierając do trudno dostępnych miejsc, do których szczoteczka się nie dostanie. Unikatowy skład pasty MEDIBLANC Healthy Gums ogranicza rozwój bakterii, eliminując nieświeży oddech.


DOKŁADNE OCZYSZCZENIE, OCHRONA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ Oczyszczenie i pielęgnacja

Faza 2 – Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja

Bakterie znajdujące się na zębach i dziąsłach są przyczyną ich uszkodzenia i powstawania bolesnych stanów zapalnych, które są pierwszym objawem paradontozy. W następnym stadium dochodzi do tworzenia się przerw pomiędzy zębami i dziąsłami oraz do odsłaniania szyjek zębowych oraz krwawienia dziąseł, co może prowadzić do utraty zębów. Dzięki zawartości specjalnych składników aktywnych pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko w prewencji, ale również w pielęgnacji zębów i dziąseł, które już zostały dotknięte paradontozą. Pasta ta zawiera unikatowe połączenie substancji Zinc Citrate i Zinc PCA, które działają ściągająco na tkankę w miejscu styku z zębem. Dzięki temu zostaje ograniczone odsłonięcie wrażliwych szyjek zębowych oraz wyraźnie ulegają zredukowaniu objawy paradontozy. Ponadto unikatowy sklad pasty MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia ograniczenie namnażania bakterii, co pomaga w efektywnej eliminacji nieświeżego oddechu (halitos), który jest często negatywnym skutkiem zapalenia dziąseł. Pasta do zębów MEDIBLAC jest jednocześnie bezpieczna dla jamy ustnej. Zawiera mikronizowaną krzemionkę dentystyczną, która charakteryzuje się nieostrymi krawędziami oraz wielkością zaledwie 10 mikronów, dzięki czemu nie dochodzi do ścierania zębów oraz dziąseł. Efektywność krzemionki spoczywa w tym, że każda jej cząsteczka wiąże ilość zanieczyszczeń przekraczającą nawet dwukrotnie jej wagę, osiągając maksymalny stopień oczyszczenia. By zwiększyć ochronę i wzmocnić szkliwo, do pasty został dodany fosforan wapnia w mikronizowanej postaci, który zwiększa efektywność akumulowania się składników mineralnych w zębach, czyli przyspiesza proces mineralizacji. W przypadku zwykłych past proces ten trwa nawet 5 minut!


STOPNIOWO UWALNIANY AROMAT DLA DŁUGOTRWAŁEGO UCZUCIA ŚWIEŻOŚCI Efekt świeżości

Faza 3 – Długotrwały efekt świeżości w ustach

W przeciwieństwie do zwykłych past, pasta MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia uczucie świeżości, którym będziesz się cieszyć jeszcze długo po szczotkowaniu. Pasta zawiera bowiem enkapsulaty, dzięki którym opatentowana receptura zawierająca naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową, zostaje uwalniana stopniowo w ciągu całego procesu mycia zębów. Uczucie świeżości pozostaje więc z tobą na dłużej.

Ponadto pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums jest niezwykle delikatna i chroni jamę ustną. Nie zawiera słodzików syntetycznych, SLS/SLES, drażniących konserwantów, fluoru, peroksydu ani parabenów. Stosując regularnie pastę do zębów MEDIBLANC Healthy Gums, osiągniesz maksymalny rezultat w zakresie oczyszczania, wybielania i ochrony zębów, czego nie zapewni ci zwykła pasta do zębów. Ponadto zyskasz poczucie doskonale wyczyszczonych zębów.Profesjonalne pasty do zębów MEDIBLANC nie zawierają:

Co sprawia, że profesjonalne produkty
MEDIBLANC są tak wyjątkowe?

Technologia oparta na trzech fazach!

To technologia oparta na trzech wzajemnie wzmacniających
się fazach, zapewniająca perfekcyjną czystość i ochronę jamy ustnej.

 • Zwilżanie
 • Oczyszczenie i pielęgnacja
 • Efekt świeżości

Skład:

 • Unikatowe połączenie substancji Zinc Citrate i Zinc PCA – ściąga tkankę w miejscu, gdzie dziąsło styka się z zębem. Dzięki temu zostaje ograniczone odsłonięcie wrażliwych szyjek zębowych oraz wyraźnie zostają zredukowane objawy paradontozy.
 • Krzemionka mikronizowana – unikatowe cząsteczki o wielkości 10 mikronów, które wiążą zanieczyszczenia ważące nawet dwa razy więcej niż one same. Dzięki temu, że nie mają ostrych krawędzi, są bezpieczne dla szkliwa.
 • Mikronizowany fosforan wapnia – zwiększa efektywność mineralizacji i przyśpiesza ją. Chroni i wzmacnia szkliwo.
 • Opatentowana receptura słodzików naturalnych

Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Sodium Sarcosinate, Bamboo Fibers, Cellulose Gum, Acacia Senegal Gum, Zinc PCA, Titanium Dioxide, Menthol, Aroma, Zinc Citrate, Potassium Sorbate, Allantoin

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie
profesjonalnej higieny jamy ustnej

Ten ekskluzywny produkt mediblanc kupisz na ...

Czech Republic www.notino.cz
Slovakia www.notino.sk
Poland www.iperfumy.pl
Germany www.notino.de
Austria www.notino.at
Hungary www.notino.hu
Romania www.aoro.ro
Ukraine www.parfumeria.ua
Bulgaria www.enzo.bg
Slovenia www.salma.si
Spain www.fapex.es
Portugal www.fapex.pt
Great Britain www.notino.co.uk